Finančné Služby
Poistenie
Leasing
Úvery
Kontakty  
Dalian s.r.o.
Slovenská 39, 080 01 Prešov
IČO: 36863424
E-mail : info@dalian.sk
Telefón : 0948 881 188
___________________________­________________
Kontakt pre Odborové zväzy:
mail OZH        : hasici@dalian.sk
mail OZJ         : justicia@dalian.sk
mail OZ ZVJS  : ozzvjs@dalian.sk
mail OZ DLV    : dlv@dalian.sk
mail Sloves     : sloves@dalian.sk
mail OZ P       : policia@dalian.sk
mail KOVO      : kovo@dalian.sk
Dalian s.r.o.
Slovenská 39, 080 01 Prešov
IČO: 36863424
E-mail: info@dalian.sk
Telefón: 0948 881 188
_____________________________________
Kontakt pre Odborové zväzy:
mail OZH        : hasici@dalian.sk
mail OZJ         : justicia@dalian.sk
mail OZ ZVJS  : ozzvjs@dalian.sk
mail OZ DLV    : dlv@dalian.sk
mail Sloves     : sloves@dalian.sk
mail OZ P       : policia@dalian.sk
mail KOVO      : kovo@dalian.sk
Riaditeľ spoločnosti
Mgr.Dalibor Gdovin
0948 881 188 dalibor@dalian.sk
Zástupkyňa riaditeľa
Jana Hrižová
0905 881 177
janka@dalian.sk
Poistenie, úvery
Bibiana Mathiová
0908 622 860
info@dalian.sk
Paušály Telekom a O2
Martina Dzuricová
0908 082 820
martina@dalian.sk
IT
Marián Koscelník
0915 876 989
marian@dalian.sk
Marika Liskayová,Ing.
0915 979 267
marika@dalian.sk
Poistenie, úvery, leasing
Danka Ancinová
0908 800 058
danka@dalian.sk
Kontakty pre odborové zväzy
Leasing
Jana Hrižová
0905 881 177
janka@dalian.sk
Vedenie spoločnosti
Miloš Hudák,Ing.
0908 486 917
milos@dalian.sk
Miroslav Hadzima,Ing.
0905 654 861
miro@dalian.sk
Hypotekárny špecialista
člen partnerskej firmy
DALIAN Slovakia, s.r.o.
Eva Takácsová
0911 634 737
takacsova.e@gmail.com
Poistenie, úvery
Mgr.Dalibor Gdovin
0948 881 188 dalibor@dalian.sk
 
Dnes je
Meniny má Ľuboslav(a)
Aktuálne počasie Slovensko
Nie ste prihlásený!!! vitajte v Dalian!
Finančné Služby
Poistenie
Leasing
Úvery
Copyright © 2015 by Marian   •   All Rights reserved   •   E-Mail: MarianKoscellnik@gmail.com